Hodnotenie používateľov: 1 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Bunkové soli Biomineral, On/os biomineral

            Opäť niečo zaujímavé, čo stojí za zmienku. Predstavte si, že naše telá sú také múdre, že nám rôznymi príznakmi dávajú najavo aká anorganická látka nám v tele chýba. Vedeli ste, že cez tvárovú diagnostiku viete o Sebe a svojom zdraví veľa zistiť? Všetko, čo nášmu telu chýba sa zjaví najskôr na našich tvárach, potom začínajú drobné prejavy na látkovej výmene a niektorých orgánoch, až nastanú po rokoch choroby. Soli Biomineral sú slovenským výrobkom, obdobným ako známe Schusslerove soli. Sú to homeopaticky spracované anorganické látky ako kalcium, kálium, magnézium, železo, chróm, zinok atď., ktoré sa cez cmúľanie zmiešavajú so slinami, vstrebávajú a pomáhajú nastoliť rovnováhu v prijímaní danej látky z potravy až na bunkovú úroveň. Ich cieľom nie je doplniť látku v tele, ale upraviť vstrebávanie a distribúciu tam, kde je v tele potrebná. Často, keď dlhodobo užívame doplnky výživy a naše telo sa ich presýti, bunky sa voči danej látke zablokujú, lebo jej majú dosť. Potom akoby si ju už nevšímajú, a keď opäť nastane v tele nedostatok, si ju neberú. Stáva sa aj to, že danú látku máte dostatočne v krvi - výsledky sú super a predsa máte príznaky nedostatku, lebo bunkám chýba. Bunkové soli „prídu“ a opäť akoby odomknú bunky, aby látku vstrebávali. Biominerál si môžete zakúpiť pri osobných konzultáciách, kde Vám poradím a zameriam s kyvadlom, čo Vám chýba. Prípadne si sami môžete pozrieť čoho máte nedostatok na http://www.biomineral.sk.

Cena 12€/1bal, vrátane zamerania a konzultácie osobne alebo online/tel. Poštovné a balné 3€. Prejsť na eShop –>

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

  Komunikácia s dušami - technika Kruhy, Osphotodune 3796445 man and skull s                                    

Je to metóda istej francúzsky. Používa sa na očistenie pri regresoch, ale dá sa použiť aj samostatne. Pod ochranou a sprievodom si vieš zavolať dušu kohokoľvek, s kým si chceš niečo vyriešiť. Porozprávať sa, pochopiť prečo sa tak správa/správal a po diskusii s ním si viete vzájomne odpustiť, ospravedlniť sa a upraviť váš vzťah. Či už ten človek/skupina žije alebo nie. Nastanú zmeny v správaní dotyčného voči Tebe k lepšiemu, prípadne Ťa viac neťažia spomienky, nevyriešené vzťahy, nevypovedané pravdy, atď... V realite daná osoba nevie prečo má k Tebe zrazu lepší vzťah a dochádza k porozumeniu, ale jeho a Tvoja duša vedia svoje. Sedenia sú len osobne. Je možné porozprávať sa s viacerými dušami na jednom sedení (napr. so všetkými, ktorí Ti dlžia peniaze - dohody, aby ich vrátili alebo so Zosnulými, atď...)

Cena 30€/h, konzultácie pre jednotlivcov – len osobne. Bežné sedenie kruhy trvá 1,5h až 2,5h podľa počtu osôb.

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Regres do minulých životov, nehypnotický, Os 4932848 2012 12 02 IMG 6895

Zaujímaš sa kým v skutočnosti si? Kým si bol a čo si tvoja duša pamätá? Vlastná história je zaujimavá, o to viac, keď sa vieš na ňu rozpamätať a cítiť v spomienkach na vlastnej koži! Úprimne, to najdôležitejšie, čo si odnášaš z tohto sedenia je podvedomé a vedomé pochopenie nesmrteľnosti našich duší... Je to pocit, ktorý oslobodzuje a dáva nám krídla. Ale nič z toho nie je potrebné, aby ste vyriešili to, čo Vás trápi a žili šťastný naplnený život tu a teraz! Všetko vyriešite RUŠ-kou. Rýchlo, účinne, efektívne a nemusíte pritom zažiť znova ako Vás mučili, alebo ako ste zomreli... Regresu sa radšej vyhnite. Väčšinou je vhodný pre terapeutov a tých, ktorí idú cestou duchovného rastu a potrebujú/chcú hlbšie poznať samých Seba...  Viac->  <br>Cena pri samostatných konzultáciách je 30€/hod. Jedno sedenie cca 4hod.

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Regres do minulých životov, nehypnotický , Os 4932848 2012 12 02 IMG 6895

Nehypnotický Regres je veľmi zaujímavá technika, kde sa ide do minulosti (v rámci minulých životov alebo tohto života) a hľadá sa koreň/príčina problému zo súčasnosti. Ten sa vyčistí a v realite nastávajú zmeny. Je to náročnejšia a pomalšia technika oproti novšej technike RUŠ, preto ju v súčasnosti nepraktizujem. Používam ju len u ľudí, ktorí pracujú na Sebe a chcú vedieť a poznať svoju vlastnú minulosť (to, kým boli) na „vlastné oči“. Je to 4h osobné sedenie. Je možný aj progres - náhľad do budúcnosti.

Cena pri samostatných konzultáciách je 30€/hod.

 

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Technika „Biele ruže“ On/Os  biela ruza

Je to opäť zaujímavá perlička. Za pomoci ruží a bylín vysielate žiadosť o očistenie problému alebo vzťahu. Bylinný roztok sa počas čistenia zakaľuje a roztok aj ruža sa menia každý týždeň, až kým roztok ostane 7 dní úplne čistý. Je to doplnková technika, ktorou dočisťujeme to, čo neviete pomenovať alebo si nespomínate. Ide o pomocnú metódu, pri ktorej (na rozdiel od RUŠ-ky), neviete čo sa čistí. Naraz vieme dať maximálne 5 ruží na 5 problémov/vzťahov a tak podporiť ich úplne dočistenie. 

Cena: 3€ na problém/vzťah na 1až 3 opakované čistenia.

 

 

Kalendár

marec 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najnovšie udalosti:

Žiadne udalosti

Kalendár - hľadať

JEvents - Switch View Module