Metóda „3xO“

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

2 photodune 10501648 happy group of diverse people friends family team together hand in hand sMetóda „3xO“- Odpustenie, ospravedlnenie, očista On/Os/OnSkup*  

Vlastná metóda „3xO“ - Ospravedlnenie, Odpustenie, Očista.

Má hlboký dosah na očistu Vás, Vašej duše, mysle a tela od čohokoľvek negatívneho kdekoľvek v priestore a čase Vášho bytia, Viac.. -> vrátane čistenia priestorov, v ktorých bývate alebo pracujete. Očisťujú sa hlavne energie, ktoré majú negatívny vplyv na Vás zvonka ako kliatby, prekliatia, urieknutia, neprajnosti, zlomyseľnosti, závisť, ďalšie negatívne energie, vyslané vedome alebo nevedome voči Vám, Vašej firme, rodine, zamestnancom a ďalšie. Metóda „3xO“ sa vyvinula mojou praxou od roku 2010. Dnes je to komplexná metóda s variantami skupinových očíst online a individuálnych sedení na čistenie základných alebo ďalších individuálnych problémov a energií u jednotlivcov, rodín, firiem, zamestnancov na mieru podľa klienta/klientov. Čistím nielen podľa určitej šablóny, ale aj to, čo mi príde ako informácia, že ešte mám skontrolovať a vyčistiť. Želania klienta zadávame ako zámer na konci čistenia. Počas jednotlivých tém metódy „3xO“ ako vstupná očista, očista peňazí a práce, lásky, zdravia atď. Čistím bloky, ktoré majú viac menej všetci, cudzie energie vo Vás, kliatby, karmické záťaže po rodovej línii, budúce nehody, choroby, neúspechy a ďalšie, ktoré nemáte/nemusíte už žiť. Duša niekedy žije dookola veci, ktoré už pochopila a ostali v „pláne“ akoby zotrvačnosťou... Aj tie sú predmetom čistenia. Všetky tieto veci kontrolujem. Zisťujem, či ich ešte potrebujete do karmy a pri tých, ktoré je povolené čistiť, žiadam o Vašu očistu najvyššiu božskú jednotnú energiu a Vašu dušu. Je dobré, aby ste pritom spolupracovali s vedomím, že naše duše sú tu pre skúsenosti a pochopenie rôznych zážitkov a emócii. Dobrých aj zlých. Je dobré, keď dokážete odpustiť tým, ktorí Vám vedome alebo nevedome ublížili a ospravedlniť sa tým, ktorým ste nejakým spôsobom vedome alebo nevedome ublížili Vy. Viete kto je ten, kto Vám ubližuje najviac? Predsa Vy sami! Koľkokrát od detstva ste na Seba zanadávali, že ste hlúpy/-a, neschopný/-á, pomalý/-á, atď... Takto ste si sami na Seba vyslali negatívne energie, urieknutia, prekliatia a niekedy aj kliatby, počas sily emócie, ktorú ste do toho dali. Nemuselo to byť vedomé. Práve táto očista Vám pomôže vyčistiť všetko zlo, čo sa za tie roky nahromadilo. Zároveň počas očistenia dochádza k uvedomeniu toho, čo robíte nesprávne a viete sa naučiť posielať pozitívne energie voči Sebe a iným.

Zároveň v rámci metódy „3xO“ vznikli aj hĺbkové očisty pre tých, ktorým nezaberajú dlhodobo a trvalo iné techniky a po základných očistách síce majú zmeny, no priali by si ešte lepšie výsledky. Títo ľudia majú väčšinou v hĺbke skryté programy, ktoré ich ovplyvňujú a nedovoľujú im pohnúť sa dopredu... Hĺbkové očisty čistia veci komplexne na konkrétne oblasti života. Cieľ je dosiahnuť želanú hojnosť a šťastie v danej oblasti života (pre každého je to niečo iné).

Typy skupinových konzultácii vidíte v menu. Okrem toho je možné objednať sa na individuálnu konzultáciu osobne alebo online na očistu Vás, Vašej firmy resp. priestoru na diaľku.

Cena pri samostatných konzultáciách je 30€/hod. 

Skupinové očisty sú v cene -50%, t.j. 15€/hod. a majú rovnaký dosah a účinok. Vyššia jednotná/božská energia Vás čistí viacero naraz na základe zadaných osobných údajov a miesta kde sa nachádzate. Preto odporúčam prejsť si skupinovou očistou a v prípade potreby doriešiť osobné problémy alebo firmu/ jej činnosť a objednať sa na osobné stretnutie alebo sa spojiť online.

Osobné konzultácie nemajú obmedzenia na témy a problémy. Dá sa očistiť čokoľvek, čo Vám sťažuje život a čo Vás trápi.

Objednať sa .. ->

Kalendár

marec 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Najnovšie udalosti:

Žiadne udalosti

Kalendár - hľadať